Hakkımızda

Hiç fark ettiniz mi? Güzel restoranlarda insanlar neredeyse herkesin elinde bir akıllı telefon. Onlar tavsiye bırakıyor, yorum atıyor, birbirlerine bağlanıyor ve fotoğraf paylaşıyor. Son zamanlarda bulunduğunuz bir konser ya da bir gece kulübünü düşünün, akıllı telefonlar, gittiğiniz yerde sahip olduğunuz en iyi ışık kaynağı değil miydi?

Şimdi, yeni mobil müşterilerimiz tanışma vakti. Bize gelmek yerine sosyal medya üzerinden, tabi ki arkadaşlarını da dahil ederek düşüncelerini, şikayetlerini, beğenilerini paylaşanlar. Onlar yeni yerleri arkadaşlarından öğreniyor, kendileri de keşfetmek ve paylaşmak istiyorlar. Her zaman bir kişilik ve özel bir hizmet bekliyorlar ve sizin onları tanımanızı bekliyorlar. Asıl soru "onlara nasıl ulaşacak, onların beklentilerini yönetecek ve her şeyi paylaşan bu yeni nesil müşterileri sürekli şekilde kazanacaksınız?". Bu çözümün aynı zamanda hızlı, kolay kullanılabilen ve geri dönüşünü hızlıca alabileceğiniz birşey olması gerekiyor.

Pointro bu ihtiyacın ürünüdür. Otel, restoran ve kafelere sosyal medyayı kullanarak gerçek hayattaki müşterilerine farklı bir biçimde ulaşabilecekleri, onları daha iyi tanıyabilecekleri, müşteri sadakatini artırabilecekleri tek uygulamadır.

Pointro 2013 yılından bu yana bu sorunun cevabını bulmak için çalışıyor. Amacımız, pazarlama uzmanlığı ile birlikte teknolojiyi bir araya getirerek, markalar için dijital çözümler geliştirmek.

Dünyanın her yerinden gelen mutlu müşteriler ile bu alanda dünya lideri olmayı hedefliyoruz.

Bizimle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için Angel.co profilimizi inceleyebilirsiniz. Tweetlerimizi okuyabilirsiniz