Ne Yaparız?

Haritalarda, navigasyonda ve sosyal medyada tüm şubelerinizle var olmanızı ve bulunabilir olmanızı sağlarız. Tüm mecralarda marka imajınızı destekleyecek görsellerle dijital vitrininizi mükemmel hale getiririz.

Google İş Dünyası ve Google Haritalar.

Google dünyanın en büyük arama motorudur. Google'da adresinizi, telefon numaranızı, websitenizi, çalışma gün ve saatlerinizi, marka logonuz, ürün görselleriniz ve daha bir çok bilgiyi sizi arayan potansiyel müşterilerinize gösterin.

Sosyal Medya - Facebook

40 milyonu aşkın Facebook kullanıcısı her gün alışveriş yapmak istediği işletmeler hakkında Facebook'ta arama yapıyor. Her şubeye özel bilgiler ile düzenleyeceğimiz Facebook Konum sayfaları ile müşterilerinize ulaşın.

Yandex Navigasyon

Yandex haritalar günümüzde yol tarifi için en sık kullanılan programlardan. Potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmadan işletmenize çekmek için Yandex haritalarda bulunabilir olun.

Whatsapp'ta Konum Atma

Türkiye'de, 32 milyon Whatsapp kullanıcısı her gün Whatsapp'ta konumunu paylaşıyor veya gideceği konumu alıyor. Potansiyel müşterileriniz sizi kolaylıkla bulsun.

Foursquare Konum Sayfaları

Tüm dünyada 10 milyar checkin yapılırken bunun 2,5 milyarı Türkiye'de gerçekleşti. Potansiyel müşterileriniz mağaza ve ürün hakkında müşteri yorumlarını okumanın yanı sıra adres, telefon, çalışma saati gibi bilgileri öğrenmek için de Foursquare'de açılmış sayfalarınızı ziyaret eder. Foursquare'de markanızı, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtın.

Biz Kimiz?

Pointro, Türkiye’nin lider mekan pazarlaması şirketi. Müşterilerimizin mağazalarının haritalarda, Google'da ve sosyal ağlarda tam ve eksiksiz görünmesi için "Haritalarda Bulunurluk & Dijitalde Mükemmel Görünüm" servisi sunarız. Doğrudan Google Maps'in, Facebook'un ve Foursquare'in aynı anda partneri olan Türkiye'de tek kurumuz.

Bize Sorun

İletişim

Adres

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi, A1 Blok Kat: -1 Daire: 1B29, Esenler/İstanbulSosyal Medya